• Czym jest szczęście w rozumieniu Ajurwedy?
  • Czy szczęśliwym się jest, czy bywa?
  • Jak to szczęście osiągnąć?
  • Czy zdrowie to szczęście? A może to ładny wygląd?
  • Co nam przeszkadza, w tym, aby osiągnąć to szczęście?

Jako istota ludzka jesteś wyrazem praw natury i kosmosu. 

Dzięki znajomości tych praw Ajurweda, najstarszy system zdrowia na świecie, pomaga zachować równowagę urodzeniową lub przywrócić z nią rezonans – dla trwałego zdrowia i dobrego samopoczucia i osiągnięcia tego co powszechnie nazywamy szczęściem.

Ajurweda, jest wiedzą o życiu, matką medycyny, której mądrości przetrwały ponad 5000 lat, liczne wojny, epidemie, liczne granice i różnice kulturowe.

Filozofia ajurwedy opiera się na myśleniu holistycznym i dąży do promowania życia samego w sobie. Patrzy na człowieka jako na kompletną całość, integralną część wszechświata. Według myśli ajurwedyjskich dobro jednostki opiera się na harmonii ze społeczeństwem, jej przestrzenią życiową i całym otaczającym ją wszechświatem. Życie ludzkie postrzegane jest jako symbioza ciała, umysłu i duszy. Te trzy elementy oddziałują na siebie i razem stanowią filar wszelkiego życia.

A Ty gdybyś dostał tabletkę na szczęście 

  • to co by to oznaczało dla Ciebie, 
  • co tak naprawdę zmieniłoby się, 
  • gdybyś to szczęście miał/miała to co byś z tym zrobił?

6 konsultantek i terapeutek Stowarzyszenia Ajurwedy Prana z Małopolski i Śląska pochyliło się na nad tym tematem i z ogromnym pragnieniem serca, chcą się podzielić tym co Ajurweda ich nauczyła i jakie szczęście odkryły dzięki niej. 

Wisienką na torcie będą przecudowni i ogromnie ciekawi goście i oni również będą się dzielić się swoim szczęściem po ajurwedyjsku.

Zapraszamy na bycie w szczęściu poprzez jogę, warsztaty, wykłady, koncert gongów. Będziemy się dzielić wedą, czyli wiedzą, ale i wspólnie doświadczać poprzez różne zmysły, które zostaliśmy obdarowani.

W tym dniu intencją jest szczęście, każdego, który prowadzony troską o siebie, miłością czy ciekawością pragnie zatrzymać się nad swoim szczęściem i doświadczyć go przez konsultację, masaż ajurwedyjski, czy też masaż dźwiękiem, marmą, reiki, a nawet access barsem.

Bilety do nabycia na: stowarzyszenieprana.pl/festiwal-ajurwedy, szczegóły na stronie FB Festiwal Ajurwedy Prana Kraków i @festiwal_ajurwedy_prana. 

To jest pierwszy w Polsce Festiwal Ajurwedy. Bądź z nami, doświadczaj dla siebie i współtwórz swoją obecnością i energią ten czas z nami.

Bierz i Dawaj i dopłyń z nami do swojego szczęścia.