Patronat

Patronat PRANY

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym Stowarzyszeniem organizatorów wydarzeń, festiwali, inicjatyw i projektów mających na celu promowanie holistycznego podejścia do zdrowia i poprawy dobrostanu życiowego. Chętnie wesprzemy takie inicjatywy naszym patronatem, promocją wśród członków Stowarzyszenia, a także na stronie WWW i kanałach społecznościowych Stowarzyszenia.

Jeśli jesteś organizatorem ciekawego wydarzenia ze szczególnym uwzględnieniem promocji Ajurwedy w Polsce, nie zwlekaj i napisz do nas!

Adres: patronat@stowarzyszenieprana.pl

Więcej o patronacie PRANY

Polskie Stowarzyszenie Ajurwedy Prana to pełne energii i wibracji miejsce, które łączy polskich ekspertów 5000-letniej indyjskiej medycynie naturalnej. Prana to źródło inspiracji, wiedzy i mądrości, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, a starożytna mądrość przystosowywana jest do nowoczesnego stylu życia. Poprzez rozwijanie Ajurwedy jako holistycznego podejścia do zdrowia, tworzymy standardy etyki i wiedzy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do nas. Odkryj Twoje inspiracje i pogłęb swoją wiedzę korzystając z bogatych doświadczeń, które łączą polskich i światowych specjalistów Ajurwedy.

Polskie Stowarzyszenie Ajurwedy w pełnej harmonii łączy różne środowiska, różne szkoły – tworząc jedno synergiczne środowisko, które dba i zapewnia najwyższe standardy zawodowe i etyczne.
 
Polskie Stowarzyszenie Ajurwedy to:

 • ponad 51 profesjonalnie wyszkolonych i certyfikowanych praktyków Ajurwedy,
 • 5 lekarzy Ajurwedyjskich – członków honorowych czynnie zaangażowanych w rozwój Ajurwedy w Polsce i na świecie,
 • ciągły samorozwój członków Stowarzyszenia mający na celu dbałość o jak najwyższy profesjonalizm krzewienia i praktykowania podejścia holistycznego do życia,
 • wszechstronna działalność edukacyjna kierowana zarówno do tych, którzy dopiero zaczynają jak i tych, którzy sięgają po więcej,
 • coroczne wydarzenia i eventy on-line,
 • stała współpraca z Akademią Ajurwedy w Indiach (Shivani Academy of Ayurvedic Education) prowadzoną przez lekarza Ajurwedy – członka honorowego oraz Szkołą Masaży i Terapii Ajurwedyjskich prowadzoną przez doświadczonych terapeutów Ajurwedy

Co daje patronat merytoryczny Stowarzyszenia? To przede wszystkim P.R.A.N.A dla Twojego wydarzenia:

 

 1. Prana – energia i pasja : energia i pasja w dążeniu do propagowania najlepszej i sprawdzonej wiedzy. Nasi eksperci podążają za swym powołaniem z takim zaangażowaniem, które przekłada się na autentyczność i ekspertyzę, które oferujemy. Pozyskanie patronatu medialnego od Prana to zatem inwestycja w pasję i poświęcenie, które są fundamentem naszego stowarzyszenia.
 2. Rasayana – Rewitalizacja i Regeneracja: W Ajurwedzie, rasayana to odniesienie do praktyk i substancji, które odmładzają ciało i umysł. To, co promuje Prana, to duch rasayana – promowanie holistycznego podejścia do zdrowia i dobrostanu. Patronat medialny Prana to szansa na przyciągnięcie tych, którzy poszukują szukają sposobów na polepszenie życia i odmłodzenia poprzez Ajurwedę i praktyki holistyczne.
 3. Ahimsa – Etyczne Podejście: Ahimsa, czyli nieszkodzenie. To jedna z podstawowych zasad w Ajurwedzie. Dlatego Stowarzyszenie Prana z całym zaangażowaniem dba o zachowanie najwyższych standardów etycznych w praktyce Ajurwedy.
  Poprzez patronat medialny, Twoja marka zyska wiarygodność, łącząc się z organizacją o tak silnych zasadach.​
 4. Nidana – Antycypacja Problemów: Nidana to ajurwedyjski termin, który oznacza przyczynę choroby. Prana jest zaangażowana w edukację i rozwój, które pomagają zrozumieć i zapobiegać problemom zdrowotnym, zanim się pojawią. Pozyskanie patronatu medialnego to doskonała okazja, aby przyczynić się do tego proaktywnego podejścia do dbania o zdrowie​.
 5. Atman – Zjednoczenie ze Społecznością: Atman, czyli jaźń, jest pojęciem centralnym w filozofii ajurwedyjskiej. W Prana, wiemy, że prawdziwe zdrowie i dobrobyt wymagają połączenia z innymi. Patronat medialny Prana to szansa na połączenie z szeroką, zaangażowaną społecznością, której członkowie aktywnie dążą i promują holistyczne podejście do zdrowia i dobrobytu.

 Zapraszamy do świata praktyków Ajurwedy. Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania: patronat@stowarzyszenieprana.pl

 

Patronat Prany

 

Festiwal Kobiet

Trzecia edycja Festiwalu Kobiet w Tarasce!
❤️ 15- 18 czerwca 2023 ❤️
Festiwal Kobiet to transformacyjna przestrzeń kobiecej celebracji. W najdłuższe i najpiękniejsze dni w roku, kiedy przyroda rozkwita w pełni, a słońce grzeje najmocniej zaprasza do współdzielenia przestrzeni i czasu w naturze. To będzie piękny czas. Czas celebracji i świętowania. Czas kobiet. Festiwal odbywa się w dniach 15 – 18 czerwca w miejscu głęboko związanym z ajurwedą, w Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce k / Aleksandrowa. To już trzecia jego edycja.
Festiwal powstał z głębokiego pragnienia serca, żeby w bliskości ze sobą i z Matką Ziemią czuć, bawić się i wzrastać. Z autentycznej tęsknoty, żeby boso chodzić po trawie, czuć powiew wiatru na skórze, pieszczotę wakacyjnego słońca. Odzyskać nasze ciała, naszą kobiecość, seksualność. Razem tańczyć, razem być, śmiać się, cieszyć. Doświadczać kobiecych jakości, podążając za swoją prawdą, naturalnie.
Więcej informacji, program oraz bilety znajdziesz na www.festiwalkobiet.com.pl/
Odwiedź też nasze profile na social media:
Instagram: festiwalkobiet.com.pl
☘️Wydarzeniu patronuje Stowarzyszenie PRANA☘️

Patronat Prany

 

MAGICZNY POBYT W NATURZE Z JOGĄ I AJURWEDĄ

16-18 czerwiec 2024 

Ten pobyt jest dla Ciebie jeśli:

Czujesz się zestresowana/y, zmęczona/y, przytłoczona/y codziennymi obowiązkami

Nie radzisz sobie z emocjami

Chcesz zrelaksowac sie i odpocząć

Pasjonuje Cię joga i ajurweda lub pragniesz zacząć przygodę z nimi

Chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się, jak wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia

Chcesz połączyć się z naturą, uspokoic i wyciszyć

Czujesz, że potrzebujesz poświęcić czas sobie, swojemu ciału i umysłowi

Pragniesz zgłębić wiedzę dotyczącą medycyny naturalnej i holistycznego podejścia do życia

Nie musisz:

Mieć doświadczenia czy wiedzy w zakresie jogi czy ajurwedy – wszystkiego Cię nauczymy!

Przyjechać z kimś znajomym – na miejscu poznasz życzliwe i pozytywne osoby.

Zabierać ze sobą żadnych akcesoriów – my o wszystko zadbamy.

Obawiać się, że za czymkolwiek “nie nadążysz” – będziemy z Tobą! 

Zapisy:

tel: 664 912 316

e-mail: biuro@siedemdrzew.pl

☘️Wydarzeniu patronuje Stowarzyszenie PRANA☘️