Zapraszamy na start z Moniką Ptak-Korbacz, prezes Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy Prana, który odbędzie się 13 listopada w Międzynarodowy Dzień Ajurwedy. Początek o godz. 18.00.

Temat: Jaką moc daje Prana?

Poznaj energię, dzięki której zbudujesz swoją ochronną tarczę na co dzień. Dowiesz się także jak dzięki jej mocy powstało pierwsze w Polsce Stowarzyszenie Ajurwedy. Do zobaczenia!

I tak zaczyna się nasza historia. Od pasji i zaangażowania. Od poszukiwań i pytań, wątpliwości i ciekawości – jak sprawić, by życie każdego człowieka było radosne, szczęśliwe i pełne dobrego zdrowia.

Dlaczego i skąd Ajurweda? Zadajemy sobie to pytanie i czujemy w sercu, że to czego szukałyśmy, znalazło nas. Ajurweda znalazła nas a my przyjęłyśmy ją z otwartym umysłem i sercem. Ajurweda jest prastarą, piękną i mądrą nauką o takim właśnie życiu. Ma niezwykłą energię i naturalną moc – wspiera i dba o człowieka oferując mu obfitość Matki Natury. Nie mamy żadnych wątpliwości, że tak jest. Dlatego tu i teraz pragniemy poinformować Was o powołaniu do życia Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy PRANA. Prana – w hinduizmie oznacza siłę życiową, oddech. To właśnie z nią każdy człowiek pojawia się na świecie – stąd też nazwa naszego stowarzyszenia.

W jaki sposób będziemy działać? Poprzez Stowarzyszenie pragniemy pomagać w codziennej trosce o zdrowie i dobre samopoczucie, chcemy opowiadać na realne potrzeby dzisiejszego świata. Dziś obserwujemy, że jednym z najważniejszych tematów, w którym możemy pomóc jest budowanie odporności, dlatego od tego właśnie tematu rozpoczynamy naszą działalność. We wszechświecie nie ma przypadków i wszystko dzieje się we właściwym sobie czasie. I tak też składa się, że w tym roku 13 listopada 2020 przypada Światowy Dzień Ajurwedy – w tym właśnie dniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych, miłośników Ajurwedy i przyszłych jej miłośników na spotkanie z nami.