Rok 2021 był rokiem bardzo intensywnym dla naszego młodego Stowarzyszenia. Wiele się działo, podjęliśmy wiele istotnych działań zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Działania wewnętrzne mają na celu rozwój naszego Stowarzyszenia, a co się z tym wiąże również rozwój naszych konsultantów.

Z działań wewnętrznych ważnych dla naszego Stowarzyszenia na pewno należy wyróżnić takie działania jak:

 1. Organizacja szkoleń dla członków naszego stowarzyszenia z lekarzami ajurwedyjskimi, w tym z dr Shivani Sood, dr Dilbagiem Jindalem, dr Sanskriti Mirashi.
 2. Regularnie przeprowadzanie superwizji, wspólna analiza i omawianie przypadków.
 3. Zadbanie o stronę formalną pracy konsultanta, w tym kwestie RODO, ubezpieczenia OC.
 4. Integracja członków na I Zjeździe, organizacja pierwszego Walnego Zebrania Członków.
 5. Przyjęcie nowych członków Stowarzyszenia.
 6. Organizacja comiesięcznych spotkań członków Stowarzyszenia.

Z działań widocznych na zewnątrz najważniejsze w naszej opinii to:

 1. Uruchomienie strony www, kanału na YT oraz fanpage Stowarzyszenia w dniu 13 listopada 2020r w Dzień Ajurwedy, regularna publikacja postów w tym postów tematycznych, wyzwań, filmów, przepisów kulinarnych.
 2. Przeprowadzenie ciekawych wywiadów z lekarzami ajurwedyjskim i ekspertami w tym z dr Shivani Sood, dr Dilbagiem Jindalem, dr Prathameshem V. Karpe , dr Sanskriti Mirashi, Konradem Kocotem, Rafałem Gendarzem, Anną Bober.
 3. Uhonorowanie tytułem honorowego członka Stowarzyszenia dr Shivani Sood, Dr Mahesha Kumara oraz dr Dilbaga Jindala znakomitych specjalistów, lekarzy ajurwedyjskich.
 4. Udzielenie patronatu Stowarzyszenia książce „Odporność z Ajurwedą” autorstwa Moniki Ptak-Korbacz.
 5. Organizacja dwudniowej konferencji „Zaczytana Prana”.

Rok 2022 to rok na kolejne wyzwania, mamy wiele pomysłów dlatego obserwujcie nas na naszych kanałach, a jeśli ktoś poczuje iż chce z nami działać, zapraszamy do dołączania do naszego Stowarzyszenia!

Z okazji nadchodzącego nowego roku, życzymy wszystkim sympatykom naszego Stowarzyszenia, aby Ajurweda rozkwitała w Waszym życiu i stawała się soczewką przez którą patrzycie na świat!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy PRANA

Najnowsze wpisy na blogu: