Holistyczne Oczyszczanie w Duchu Ajurwedy (HODA), to autorski program, stworzony przez dwie konsultantki ajurwedyjskie Beatę Niedzballę i (przeze mnie) Renatę Karoń-Słomczyńską.

Jesteśmy członkiniami i współzałożycielkami Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy PRANA.

Prywatnie jesteśmy przyjaciółkami, poznałyśmy się na kursie konsultantek ajurwedyjskich. Oprócz Ajurwedy, połączyła nas ciekawość pracy z energią Reiki (Uniwersalną Energią Życia), pozwalającą zachować spokój, równowagę i wewnętrzną moc.

PROGRAM HOLISTYCZNE OCZYSZCZANIE W DUCHU AJURWEDY:

Program HODA powstał z miłości do Ajurwedy i pasji dzielenia się jej mądrością z naszymi klientami. Same wielokrotnie doświadczyłyśmy dobrodziejstw płynących z oczyszczania. To głęboki proces, zaczynający się w ciele i obejmujący również umysł.

Holistyczne oczyszczanie, oznacza detoks na poziomie ciała z toksyn fizycznych i detoks umysłu, czyli usuwanie toksyn emocjonalnych. Daje lekkość ciała i prowadzi do jasności myślenia i odczuwania emocji.

Holistyczne Oczyszczanie w Duchu Ajurwedy, to coś więcej niż wiosenny detoks, tak teraz popularny wśród osób dbających o zdrowie.

PROPONUJEMY CI JEDNO Z TRZECH ROZWIĄZAŃ OCZYSZCZANIA, DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB I SYTUACJI ŻYCIOWEJ

WARIANT I – PILNY STUDENT, jeśli lubisz pracować samodzielnie!
Osłuchujesz lekcje, wdrażasz zalecenia, piszesz na grupie na fb. Beata wprowadzi Cię w proces oczyszczania, a ja pokażę Ci jak ugotować posiłki. Wszystko prosto, przyjaźnie i lekkostrawnie 😉

WARIANT II -, PRACUJESZ SAMA, ale ZE WSPARCIEM KONSULTANTKI.
Jeśli robisz to pierwszy raz lub masz niezadowalające efekty z poprzednich prób oczyszczania, to potrzebujesz przejść przez proces oczyszczania ze wsparciem. Pracujesz z jedną z nas.

Ta wersja programu jest jak Mała Czarna, uszyta na miarę, tylko dla Ciebie. Jesteś wyjątkowa, masz wyjątkową mieszankę dosz, Twoja sytuacja życiowa jest wyjątkowa. Dostosujemy program do Twoich możliwości i stanu zdrowia.

Spotykamy się na 2 konsultacjach, na początku i końcu procesu. W pierwszych dniach oczyszczania wspieramy Cię 3 sesjami uzdrawiania Reiki (do wyboru). Przez cały proces jesteśmy w kontakcie, aby Cię wspierać.

Jeśli potrzebujesz trzymania z rękę, jeśli masz obawy czy dasz radę diecie czy emocjom, to ten wariant programu jest dla Ciebie.

WATANT III – W NATURZE, na wypasie!
Oddajesz się w nasz ręce – nie martwisz się o nic!!!
Wyjeżdżasz z nami do domu pod lasem i o Twoje ciało, umysł i emocje dbają trzy KOBIETY MOCY i SERCA.
Tak, będzie nas 3, bo do naszego zespołu dołączy Magdalena Omm, niezwykle utalentowana masażystka.

Zapewnimy Ci trzy ajurewedyjskie posiłki, przekąski i zioła na czas oczyszczania.

POZA TYM TO CZEGO NIE ZNASZ W INNYCH PROGRAMACH OCZYSZCZANIA:


▪ 3 sesje Reiki – energetyczne oczyszczanie.
▪ 6 dopasowanych do Ciebie energetycznych masaży oczyszczających (30 minutowych).
▪ Posiłki ajurwedyjsikie, oczyszczające ciało i umysł.
▪ Uzdrawiające umysł i ciało medytacje.
▪ Warsztaty gotowania zgodnie z Ajurwedą oraz pracy z emocjami.
▪ Medytacje, krąg kobiecy oraz podróże szamańskie.
▪ A poza tym nasz czas i energię, bo będziemy tam dla Ciebie, pełne miłości, akceptacji i służące swoją mocą, abyś mogła się w pełni zregenerować.

O programie Holistycznego Oczyszczania w Duchu Ajurwedy i każdej z jego wersji możesz przeczytać poniżej .

Autorki:
Beata Niedzballa
Renata Koroń-Słomczyńska