Festiwal Ajurwedy PRANA Katowice 2023

Wewnętrzny spokój – słyszałem, że istnieje, ale nie jest mi dane doświadczać…

Ponoć mnisi zamknęli go za klasztornymi murami gdzieś wysoko w zapomnianej himalajskiej wiosce. Strzegą go gorliwie, bo to towar deficytowy, gatunek na wymarciu, skarb bezcenny… Mnisi robią z niego małe rozsadki  w swoich sercach  podlewając żyzną myślą, mową i czynem… Pielęgnują pamięć o nim na wypadek, gdyby jednak człowiek zechciał w końcu pójść po rozum do głowy  i odzyskać w niej prawdziwy święty spokój…

Ale prawda jest taka, że to nie bramy klasztorne, ale My sami pozostajemy zamknięci… Upatrujemy upragnionego spokoju w rzeczach zewnętrznych, tych samych, które przecież tak bezlitośnie nas z niego obdzierają…  Jak zauważa buddyjska mniszka Pema Chödrön szukamy ulgi w niewłaściwych miejscach: pogoni za przyjemnością, odrętwieniu , agresji: albo się od czegoś bezkompromisowo odcinamy albo czegoś na oślep chwytamy…  Bojąc się dyskomfortu bycia obecnym, mylimy obszar , któremu poświęcamy czas, uwagę, zdrowie… A przecież wielcy mędrcy i filozofowie od tysięcy lat zauważają, że próżno szukać spokoju w świecie zewnętrznym skoro naszym sercem i umysłem  targa chaos…

Nie musisz podróżować po himalajskich szczytach, aby otrzymać upragnioną szczepkę spokoju…jego ziarno jest już w Tobie, często głęboko skrywane pod jałową hałdą przekonań, lęków, nawyków. Zapraszamy Cię zatem do podróży w głąb siebie. Dzięki ajurwedyjskiej wiedzy pokażemy Ci jak odnaleźć spokój, jak go odżywiać pranicznym jedzeniem, jak podlewać łykiem ciepłej wody, jak pielęgnować na co dzień świadomym oddechem, intuicyjnym ruchem, czułym dotykiem, budującą emocją. Poczujesz w sobie wspierającą energię, która ukorzeni głęboko Twój spokój i pozwoli mu cudownie rozkwitnąć w sercu i umyśle owocując dojrzałą wewnętrzną równowagą.

Przyjdź i wesprzyj głowę o spokojne ramię Ajurwedy.

Zapraszamy na  jogę, jogę śmiechu, warsztaty, wykłady, zabiegi. Będziemy się dzielić wedą, czyli wiedzą, ale i wspólnie doświadczać poprzez różne zmysły, które zostaliśmy obdarowani.

To już druga edycja Festiwalu Ajurwedy, która z każdym rokiem jest coraz szerzej znana, uznana i doceniana. 

Bądź z nami i doświadczaj dla siebie i  współtwórz swoją obecnością i energią ten czas z nami! 

KIEDY: 13 MAJA 2023 r. 

GDZIE: Stadion Śląski, ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów

BILETY: 187 zł

Masz pytania? Dzwoń: 795 521 283, 666 967 169 Pisz: kontakt.festiwalajurwedy@gmail.com

IWONA CIEPAŁ

Nazywam się Iwona Ciepał i jestem pasjonatką Ajurwedy. To ona pomogła mi odnaleźć drogę i pozwoliła żyć w zgodzie ze sobą. Moim pragnieniem jest pokazać Ci jak skorzystać z wewnętrznego potencjału i cieszyć się zdrowiem i szczęściem.Ajurwedę praktykuję od lat – począwszy od medytacji, przez jogę, aż po dietę. Wiedzę czerpię z wielu dziedzin życia. Weryfikuję ją i wprowadzam do mojej codzienności. 

Zapraszam Cię na konsultacje, których celem jest poprawa jakości życia i zdrowia. Pasjonuje mnie psychologia ajurwedyjska i zaburzenia autoimmunologiczne.
Korzystając ze swoich doświadczeń na drodze do zdrowia wspieram innych w odzyskiwaniu równowagi. Wspólnie z klientem szukamy rozwiązań, proponuję wspierające nawyki, uświadamiam to, co służy ciału i umysłowi a co działa na niekorzyść. Towarzyszę w drodze powrotu do SIEBIE. Jestem certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia, członkinią Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów Ajurwedy. Kurs ukończyłam w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach. Jestem także refleksologiem, ukończyłam kurs I i II stopnia refleksologii stóp w Europejskiej Akademii Refleksologii a także praktykiem zabiegów Access Bars®. 

Ukończyłam kursy doszkalające m.in. o działaniu ognia trawiennego, Ajurweda dla kobiet, Duchowe uzdrawianie w Ajurwedzie, Jak wzmocnić umysł.

Tychy, Katowice (woj. śląskie), możliwość konsultacji on-line.

Znajdziesz mnie: 

www.yourveda.pl, fb: YourVeda, @yourveda_pl

tel: 602 343 966

HANIA WIEDZA

Pewnego razu ktoś zapytał Michała Anioła, jak udało mu się wykuć niesamowitego Dawida z jednego bloku marmuru. Na co on odrzekł : Wiedziałem, że on tam jest i potrzebuje kogoś kto go wydostanie”.  Towarzyszę wszystkim, którzy pragną wydobyć siebie z zamknięcia pod podkładem przekonań, niesłużących nawyków, skamieniałych emocji, aby żyć z ciekawością, odwagą, pewnością i ogromną radością bycia tu.

Jestem Hania Wiedza, nieustannie zakochana w życiu, bez względu jakie doświadczenia mi przynosi. Ajurweda ciągle przynosi mi szerszą perspektywę, holistyczną. Przynosi rozumienia nie tylko umysłem, ale i sercem. Uczy mnie mówić językiem miłości i empatii. Wzbogacam ją o  wiedzę z komunikację bez przemocy i najnowsze nurty terapeutyczne, jak system wewnętrznej rodziny.

Holizm to również ciało, przez nie doświadczamy świata. Korzystam z marm i masaży ajurwedyjskich, aby być z nim w kontakcie i lepiej rozumieć siebie i innych.

Z ogromną radością pomogę odzyskać Ci przywództwo Twojego JA, Twojego zdrowia i szczęścia. Pokażę Ci jak troskliwie zarządzać własnymi zasobami życiowymi, aby cieszyć się nimi i korzystać z nich w pełni, holistycznie i budować witalną radość. Jestem przewodnikiem i towarzyszem zdrowienia, budowania witalnej radości, po prostu szczęścia. Większość wyzwań zdrowotnych moich klientów ma korzenie w umyśle i niewłaściwych nawykach. Dlatego wyspecjalizowałam się w pracy z umysłem i emocjami, żeby najlepiej pomagać ludziom, aczkolwiek drzwiami do niego często jest ciało, co doprowadziło mnie do bycia również masażystą.

Jestem konsultantem drugiego stopnia i terapeutą ajurwedy. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy PRANA. Ukończyłam studia podyplomowe GWSH dwuletnie, dwa stopnie konsultanta Akademia Jiva i kurs Shivani Ayurveda Institute Dharamsal (Indie), jak i kurs diagnozy z języka i pulsu również w hivani Ayurveda Institute Dharamsal, Licenjonowaną szkołę masażu i terapii ajurwedyjskich SMITA, Certyfikowany kurs „Praca z ciałem z wykorzystaniem punktów marma i technik powięziowych, prowadzony przez Monikę Ptak- Korbacz.

Obecnie biorę udział w kursach doszkalających z oczyszczania, układu kostnego, ognia trawiennego, ścieżki duchowej. 

Pracuję w modelu coachingowym, mentoringowym, terapeutycznym. Uzyskałam certyfikaty rozmaitych specjalizacji coachingu w zakresie: profesionalnych standardów ICF (międzynarodowa Federacja Coachingu), transformującej obecności, clean coachingu, grup i zespołów, pracy systemowej, przywództwa, mentoringu kognitywistycznego. Jestem certyfikowanym praktykiem Komunikacji bez przemocy. Praktykiem terapeutycznego nurtu Systemu wewnętrznej rodziny. Jestem terapeutą Instytutu Kongitywistyki,

Organizuję warsztaty rozwoju zdrowotno-duchowego we współpracy z fundacją zUbuntowani, której jestem współzałożycielem. 

Jestem także mentorem biznesowym i liderem z 25 letnim menedżerskim doświadczeniem z Europy i Azji. Jestem Polką. Mówię biegle po francusku i rosyjsku. Posługuję się płynnie angielskim,

email: hania.wiedza@gmail.com

www: www.haniawiedza.pl

tel: 795-521-283

miasto: Kraków, Mogilany (możliwość konsultacji on-line)

MAGDA BUDZOWSKA - BARCIK

Ajurweda… nauka, która stała się moją ogromną pasją i stylem życia. Odkrywanie jej kolejnych mądrości sprawia, że za każdym razem popadam w zachwyt i ciągle mi mało. Pasjonuje mnie jej holistyczne podejście- to instrukcja obsługi naszych organizmów, której nikt nie dołączył wraz z naszymi narodzinami – a szkoda! 

Czego się dzięki niej dowiedziałam?- Poznałam ogrom sposobów zadbania o swoje ciało w naturalny sposób, wprowadziłam codzienne rytuały które sprawiają że czuję się lepiej, udoskonaliłam nawyki żywieniowe… ale to co okazało się dla mnie najbardziej wartościowe, to że nauczyłam się jak zadbać o siebie na poziomie emocjonalnym i duchowym- to w największym stopniu pozwoliło mi to na powrót do siebie. Lęk zamieniłam na zaufanie, a samokrytykę na wspieranie samej siebie. Poznałam lepiej to kim naprawdę jestem, zdałam sobie sprawę ze swoich wad i zalet, dowiedziałam się co mi służy, a czego lepiej unikać. Spotkałam wiele wspierających osób, wyszłam z wielu stref komfortu, zaczęłam doceniać to kto i co staje na mojej drodze.

Uważam Ajurwedę za matkę nauk. W swoim rozwoju natrafiłam na cudownych nauczycieli, którzy przekazywali mi wiedzę z ogromnym poszanowaniem do Ajurwedy, a teraz sama dzielę się nią z nieskrywaną przyjemnością.

Zapraszam Cię do przygody odkrywania siebie i odnajdywania tego co służy Ci najbardziej, a z czego warto zrezygnować aby cieszyć się zdrowiem i szczęściem.

Ajurweda to cudowna dziedzina! Za jej pośrednictwem pomogę Ci lepiej zrozumieć swój organizm, podpowiem jak pozbyć się niechcianych dolegliwości oraz w jaki sposób odnaleźć spokój i zadowolenie z życia.

Wykształcenie/doświadczenie:

Studia podyplomowe Ajurweda holistyczna koncepcja zdrowia I stopień. 

Studia podyplomowe Ajurweda holistyczna koncepcja rozwoju II stopień. 

Kurs konsultanta Ajurwedy I Stopień- Shivani Ayurveda INDIE. 

Kurs konsultanta Ajurwedy II Stopień- JIVA Ayurveda INDIE. 

Kursy: Duchowe Uzdrawianie w Ajurwedzie, Ajurweda dla Kobiet, Ajurwedyjskie spojrzenie na układ nerwowy. 

Liczne kursy specjalistyczne i warsztaty z zakresu Ajurwedy prowadzone przez lekarzy i terapeutów ajurwedyjskich. Kurs Reiki I stopnia. 

Edukatorka w SzkołaDuchowości.pl

email: pasjonatkaajurwedy@gmail.com
www: www.pasjonatkaajurwedy.pl
tel: 606-450-421
miasto: Oświęcim (możliwość konsultacji on-line)

KATARZYNA WIŚNIEWSKA

Podczas własnej drogi życia, odkryłam, jak ważne jest nasze ciało, źródło pochodzenia i uwarunkowania, które nabywamy w momencie przyjścia na świat, a w tym wszystkim, jakie skutki daje nam oddalanie się od natury, którą jesteśmy i z którą jesteśmy połączeni. Jestem konsultantką ajurwedyjską I stopnia Shivani Ayurveda The Scientific Institute of Ayurveda oraz absolwentką studiów podyplomowych z Ajurwedy w 2017 roku na GWSH w Katowicach.

Od 2015 certyfikowaną bioenergoterapeutką, masażystką ayurvedyjska, instruktorką. Od 2014 mistrzyni Reiki. Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy „PRANA” 

W swojej praktyce i pracy, korzystam również z wiedzy o kodach podświadomości oraz technik uwalniania emocji. Jestem pod ogromnym wrażeniem mądrości ajurwedy i jej narzędzi do pomagania. Jestem twórczynią urokliwego, skromnego, służącego wszystkim, miejsca „Dom OM Ajurweda” na Opolszczyźnie, gdzie przyjmuję osobiście, prowadzę sesje on-line oraz zindywidualizowane turnusy oczyszczające. Dedykowane są one wszystkim, którzy potrzebują w swoim życiu się na chwilę zatrzymać, złapać oddech, a przy okazji poszerzyć swoją samoświadomość.  

Zapraszam na konsultacje do Dom OM Ajurweda oraz on-line. Kontakt pod numerem telefonu: 780 521 500 oraz domomajurweda@gmail.com

ANIA MALOK

Jako doradczyni żywieniowa zajmuję się wsparciem w leczeniu różnorodnych zaburzeń psychosomatycznych. Chroniczne bóle brzucha, IBS, autoimmunizacja, migreny, nadwaga, stany lękowe, depresje – z pozoru zupełnie odrębne schorzenia i dolegliwości łączy jednak wspólny mianownik –  zdrowie naszych jelit.

Pasjonuje mnie wpływ mikrobioty jelit na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka.  Moje niecodzienne zainteresowania wyniknęły, jak to często bywa, z potrzeby ratowania własnego zdrowia. Poszukiwanie dróg poradzenia sobie z dolegliwościami i cierpieniem, zaowocowało w końcu zdrowotnym spokojem, za to moje doświadczenia i wiedza obudziły ogromną pasję, chęć dzielenia się nią i pomagania innym.

Jako psychodietetyczka wspieram Kobiety w odzyskiwaniu prawidłowej relacji z jedzeniem, uczę właściwych nawyków żywieniowych i życzliwego spojrzenia na ciało w duchu mindful self-compassion.

Pomimo tego ,że jestem dyplomowaną dietetyczką i psychodietetyczką, to dopiero Ajurweda dała mi gruntowne podstawy do pracy z ludźmi. Stała się moją najlepszą przyjaciółką – cierpliwą, wspierającą, akceptującą i tak bardzo mądrą w swojej prostocie. Dzięki tej starożytnej wiedzy mogę pomagać holistycznie, ucząc jak dbać o dobrostan zarówno ciała jak i umysłu. Takie podejście przekłada się na dużo szybsze dochodzenie do zdrowia i długotrwale utrzymujący się pozytywny efekt terapii. W duchu Ajurwedy, a używając współczesnego określenia – w duchu mindful eating, uczę również „higieny jedzenia”. Jedzenie świadome i uważne, to część stosowanej przeze mnie profilaktyki oraz terapii dochodzenia do zdrowia i równowagi.

Kursy i szkolenia: 

Kurs na konsultanta Ajurwedy I stopnia ( Shivani Ayurweda Poland); kursy: oczyszczanie z Ajurwedą, odchudzanie z Ajurwedą dla dietetyków, psychologia ajurwedyjska dla dietetyków (Agni Ajurweda) ; kurs hinduskiego masażu głowy Shiroabhyanga ( Akademia Sztuki Masażu MENOS); kurs terapii Marma oraz refleksoterapii -„Praca z ciałem z wykorzystaniem punktów marma i technik powięziowych” prowadzony przez Monikę Ptak- Korbacz. Kurs Mindful Self–Compassion „Uważne współczucie dla siebie” prowadzony przez Katarzynę Urbaniak;  dyplomowana dietetyczka i psychodietetyczka, historyk.

email: powolnoscjedzenia@gmail.com

tel: 790 434 234

FB: PoWolność Jedzenia

miasto: Bytom (możliwość konsultacji on-line)

MONIKA WYPYCH

W 2003 roku rozpoczęła się moja fascynacja człowiekiem.  Od samego początku stawiałam na pracę z ludźmi. Szukałam sposobów na dobre samopoczucie, samouzdrawianie, oraz holistyczne podejście do zdrowia. Wiele rzeczy i metod testowałam na sobie, aby wiedzieć co mogę zaoferować swoim podopiecznym. Od zawsze byłam przekonana, że oprócz ciała, liczy się także nasz stan umysłu oraz duchowość, w tym aby osiągnąć zdrowie i szczęście.

Jestem nauczycielem jogi w nurcie Iyengar i Kundalini joga. Od 14 lat praktykuje i doświadczam jogę.

Prowadzę studio Yogi Krąg w Krakowie, oraz organizuje wyjazdy jogowo – warsztatowe pod marką Yogaway Camp. Stworzyłam także platformę kursową, na której można skorzystać z kursów w tematyce jogi, medytacji i ajurwedy.

Jestem trenerem personalnym ze specjalizacją medyczną, dietetykiem i instruktorem różnych form ruchu z 19- letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi.

Holistyczne podejście do zdrowia i sposobu życia, zaprowadziło mnie w końcu do Ajurwedy. Dzięki dr Shivani oraz jej mężowi, zakochałam się w Ajurwedzie i zaczęłam szkolić się w Shivani Ayurveda Institute Dharamsal (Indie). To było dokładnie to czego przez całe życie szukałam.

Ajurweda dała mi odpowiedź na każde pytanie dotyczące życia i zdrowia, ale także pokazała nowy sposób życia i prowadzenia moich podopiecznych.

Zajmuje się także masażem, marma terapią i terapią manualną. Jestem także pasjonatką anatomii. Wiedzę na jej temat zdobywałam na studiach fizjoterapeutycznych oraz wielu kursach doszkalających. Obecnie sama dzielę się swoją wiedzą na jej temat, podczas  kursów nauczycielskich jogi. 

Moja edukacja ajurwedyjska: Kurs konsultanta Ajurwedy poziom 1 i 2 u dr Shivani Sood, Kurs Marma terapii poziom 1 u dr Mahesh Kumar, dodatkowe warsztaty u dr Shivani: Emocjonalne jedzenie oraz regulacja hormonalna Boot Camp, Psychologia – tworzenie strategii, Wzmocnij nerki i wróć do zdrowia po wyczerpaniu nadnerczy, Radzenie sobie z COVIDEM, Program odchudzający.

Kursy doszkalające w Agni Ajurweda: Oczyszczanie wątroby, Oczyszczanie w 21 dni, Psychologia ajurwedyjska, Odżywianie z Ajurwedą, Odchudzanie z Ajurwedą, Odporność z Ajurwedą, Zdrowa tarczyca z Ajurwedą, Duchowość z Ajurwedą.

Pozostałe kursy: School of Evolutionary Herbalism – Astro Herbalism, Vitalist Herbal Practicioner.

Poza tym liczne szkolenia z zakresu jogi, treningu, anatomii, masażu i terapii manualnej. 

GOSIA MALCZAK

Gosia Malczak – certyfikowaną konsultantką Ajurwedy I i II stopnia, Coach International Coaching Federation, nauczycielka jogi RYT 500. Współzałożycielka Stowarzyszenia PRANA – pierwszej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich ekspertów Ajurwedy.

Swoją pasją do jogi, Ajurwedy i zdrowego stylu życia dzielę się z każdym, kto choćby w minimalnym stopniu chciałby poznać, czym są te fascynujące narzędzia.

Na co dzień pomaga głównie kobietom w sytuacjach wypalenia zawodowego, chorobach tarczycy i nietolerancjach pokarmowych, choć i panowie zgłaszają się do mnie po wsparcie.

W swojej pracy łączę techniki coachingowe, wiedzę o Ajurwedzie oraz wieloletnie doświadczenie jogowe zdobyte na macie. Jako nauczycielka jogi skupiam się zrozumieniu sygnałów płynących z ciała i pracy z nim. Nieodłącznym elementem jest też praca z oddechem. 

Osobom pracującym ze mną pomagam skutecznie radzić sobie ze stresem i osiągać ambitne cele nie tracąc zdrowia. Zależy mi by każdy otrzymał jak najlepsze wsparcie w procesie powrotu do równowagi oraz w tworzeniu satysfakcjonującego życia. 

Wiem jak trudny jest stan braku równowagi, sama kiedyś przeszłam tą drogę i nieustannie jestem w procesie dbania o równowagę. Moje życiowe doświadczenie to cenny skarb, z którego na co dzień korzystam.

Kraków, możliwość konsultacji on-line.

Znajdziesz mnie:

www.bodymindbalance.pl

FG, Instagram Ajurwedanaturalnie

Mail: ajurwedanaturalnie@gmail.com

BOŻENA DYRGAŁA

Cześć nazywam się  Bożena Dyrgała swoją przygodę z Ajurwedą rozpoczęłam, szukając kolejnego pomysłu jak poczuć się lepiej, mieć więcej energii, schudnąć i być szczęśliwą. Zaczęłam zgłębiać ajurwedę najpierw z dozą ograniczonego zaufania, myśląc czy to nie jest kolejny ślepy zaułek, którego wskazówki działają tylko na chwilę. Ajurweda jednak pokazała mi, że każdy z nas jest wyjątkową kombinacją żywiołów, każdy potrzebuje indywidualnego podejścia, zrozumienia i wsparcia. Gdy odkryłam jaki jest klucz do mojego własnego zdrowia i dobrego samopoczucia, zrozumiałam przyczyny moich dolegliwości, chorób i braku energii. Wiem, że to rzeczywiście działa i nie tylko na mnie, ale też na moich klientów.

Prowadząc najpierw same konsultacje, poczułam, że chcę jeszcze czegoś więcej, abym mogła podejść jeszcze bardziej holistycznie do każdej osoby. Zaczęłam się uczyć ajurwedyjskich terapii z ciałem oraz psychobiologii. Ciało i umysł daje nam wiele wskazówek, które często ignorujemy, a potem dziwimy się, dlaczego mamy różne dolegliwości i chorujemy, a to w właśnie w ciele jest wszystko zapisane, trzeba to tylko umiejętnie odczytać. Obecnie jestem terapeutką punktów Marma oraz terapii i masaży ajurwedyjskich.

Korzystając z mądrości ajurwedy i nie tylko, pokażę Ci Twoją wyjątkowość, pomogę Ci odnaleźć sposób do zrozumienia siebie, do uświadomienie sobie swoich mocnych i słabszych stron oraz postaram się pokazać Ci przyczyny Twoich dolegliwości i chorób. Dobiorę ścieżkę, która poprowadzi Cię do zdrowia i szczęścia, oraz uruchomi Twoje wrodzone mechanizmy autonaprawy.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży.

Jestem certyfikowaną konsultantka Ajurwedy – certyfikat Shivani Ayurveda Institute Dharamsala. Terapeutką Ajurwedyjską – certyfikat Ayurvedic Massage Therapist Course certyfikowany przez Shivani Ajurveda prowadzony przez Monikę Malec- Ziomkowską i Ewę Szydłowską w Szkole Masażu i Terapii Ajurwedyjskich Smita. Terapeutką Punktów Marma – certyfikat  „Praca z ciałem z wykorzystaniem punktów marma i technik powięziowych, prowadzony przez Monikę Ptak- Korbacz. Kursy dodatkowe: Oczyszczanie z Ajurwedą, Odchudzanie z Ajurwedą, Tarczyca z Ajurwedą, Odżywianie z Ajurwedą, oraz kursy w których obecnie się doszkalam – duchowe uzdrawianie w ajurwedzie oraz jak wzmocnić umysł w 21 dni.

Jak mnie znajdziesz:

Email: bozena.dyr@onet.pl Miasto: Miasteczko Śląskie

Facebook: Ajurweda – recepta na zdrowie.

Instagram ajurwedareceptanazdrowie.

 

Spokojnie…. to tylko Ajurweda! Ajurwedyjskie sposoby na wewnętrzny balans.

HARMONOGRAM: 

9:00 – 9:45

Łagodna Vinyasa na spokojny początek dnia – Gosia Malczak

9.45 – 10.00

Przerwa

10:00 – 10:30

Wprowadzenie

10.30 – 10.35

Przerwa

10:35 – 11:15

Głowa a ciało. Jak odnaleźć siebie według ajurwedy. Podstawowe zasady określania typów konstytucji – Kasia Wiśniewska

11:30 – 12:45

  • Porusz ciało, uspokój głowę – sattwiczne nawyki i sztuka oddechu – Iwona Ciepał
  • Taniec dotyku, który otula ciało i umysł – Bożena Dyrgała

12:45 – 13:30

PRZERWA OBIADOWA

13:45 – 15:00

Spokojna JA a odżywione relacje ze światem – Magda Budzowska – Barcik i Hania Wiedza

15.00 – 15.15

Przerwa

15:15 – 16:00

Uzdrawiająca moc uśmiechu – zajęcia praktyczne – Magda Budzowska – Barcik

16:15 – 17:30

  • Ciało jako świadomość – Monika Wypych
  • Jak myśli i emocje wpływają na nasze zdrowie – Gosia Malczak

17:45 – 18:45

Deva Harmony- Dlaczego umysł jest najważniejszy w procesie zdrowienia?

19:00 – 20:00 

Krąg Mocy – Monika Wypych