Masło ghee a masło klarowane

Czy masło klarowane i ghee jest tym samym? Co jest ważne w procesie klarowania? Jak przechowywać ghee?
Na te i inne pytania odpowiada Przemysław Filip – właściciel podkarpackiej firmy “Palce Lizać”, która jest producentem unikatowego masła ghee wytwarzanego metodą tradycyjną https://palcelizac.co/

Z cyklu poznajmy się – Agnieszka Kania

Zapraszamy na cykl wywiadów PoznajmySiebie.

Polskie Stowarzyszenie Ajurweda Prana zrzesza trzydzieści osób. Każda z nich odkryła Ajurwedę swoją własną drogą. I chciałaby o tym opowiedzieć, podzielić się swoją historią.

Dzięki tym rozmowom mamy nadzieję poznać się lepiej nawzajem, jak również umożliwić to reszcie świata.

Podsumowanie naszych działań w 2021 r.

Rok 2021 był rokiem bardzo intensywnym dla naszego młodego Stowarzyszenia. Wiele się działo, podjęliśmy wiele istotnych działań zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Działania wewnętrzne mają na celu rozwój naszego Stowarzyszenia, a co się z tym wiąże również rozwój naszych konsultantów.